יומן גידול של 5 master kush +1 white widow!!!

יותר ממוזמנים לפתוח יומני גידול מסודרים.
זה יהיה המקום בו תוכלו להעזר בחברי הפורום ובו בזמן גם לנהל יומן מסודר שיועיל לכם ולכולנו.
בהצלחה!
חוקי הפורום
תהיו מסודרים ועקביים,
תפתחו רק יומן אחד לכל גידול,
תקפידו על תיאור הגידול: חלל גידול, תאורה, איוורור, דישון, שיטת גידול וכו',
תועילו לעשות ותסכמו את המחזור,
שיהיה לכולם בהצלחה :)
סמל אישי של המשתמש
אגרונום
מרכיב אוהלים ברוורס

Re: יומן גידול של 5 master kush +1 white widow!!!

הודעה#121 » ש' דצמבר 17, 2016 3:38 pm

למה אישית? זאת דעתי המיקצועית. אתה רוצה לחלוק עליי? תחלוק.
לא הצגת אנקדוטה? אתה אמרת שיש לך חבר כזה או או אחר שגידל חמישה מחזורים במערכת שכזו והיה מרוצה.

לא קשור עובדת על חשמל או לא. מדובר במערכת שבנויה על אפקט הכלים השלובים. כלומר כל הזמן המערכת תהיה מלאה במים וכתוצאה מכ תקבל מצע בעל כמות חמצן נמוכה במיוחד.
כאשר אין ניקוז (לעציץ לא למיכל ההשקיה) אתה כל הזמן תזריק בצורה לא מבוקרת תמיסה המכילה מלחים לבית השורשים. כבר לאחר מספר ימים אתה תקבל רק עליה במיחות בבית השורשים (בעציץ).
הצלחת להימנע מהמלחת המצע? אחלה, סימן שהגבלת מאוד את פתיחת הפיוניות, הקטנת את כמות המים שהצמח מנדף וקיבלת קצב קיבוע פחמן (פוטוסינטזה) נמוך מאוד.

היא טובה לשימוש עם כמעט כל מצע, אורגני והידרופוני. ולמה שזה יהיה חיסרון אם היא תעבוד רק עם קוקוס?

פולפול, מה אני אעשה עם החתימה שלך?
ניסיון הגידול שלך מסתכם בכמה מאות צמחים לכל היותר. לא הייתי קורא לזה ניסיון גידול שאפשר לבסס עליו משהו
צא לחווה אמיתית ותראה מה המשמעות של גידול צמחים כמקצוע. אתה רק תרוויח על זה ואתה תראה עד כמה חסר משמעות כל ה"ניסיון" שצברת עד לאותו הרגע.

האם אני אי פעם טעני שלא עשיתי טעות? לא זכור לי כזה דבר. אני מבטיח לך שאני עומד על כתפי ענקים בדיוק כמו כל בנאדם.
יש לי גם כמה טעויות די גדולות, בסדרי גודל של מאות אלפי שקלים (אם לא יותר) בעונה.

אני יכול לאחל לך רק בהצלחה.
חפשו אותי בטלגרם:
@CannabisAgronomist

Pure
מבין מה זה EC

הודעה#122 » ש' דצמבר 17, 2016 5:34 pm

אגרונום כתב:חסר לך סידן ומגנזיום. די הרבה אפילו.
יש לך קלמג?

לא אבל אני אקנה מחר אם זאת הבעיה ואפשר להוסיף קלמג בשבוע 6של הפרחה..? אגרונום

פולפול זאת מערכת חדשה מחזור ראשון בשימוש
הזן זה אותו זן ייחורים מהאמא מאסטר קוש
החלפתי את כל המים במיכל אולי הטמפ של המים יורדת לי אולי זאת הסיבה ??? שמתי מים בלי דשנים מאתמול אני חייב להציל אותה היא כל כך ילה הייתה מה אני צריך לקנות או להביא אני יעשה את זה מחר ...
אס או אס !!!! שבוע טוב סטלנים יקרים

סמל אישי של המשתמש
אגרונום
מרכיב אוהלים ברוורס

הודעה#123 » ש' דצמבר 17, 2016 6:09 pm

אפשר? כן.

אתה לקראת סיום, שיהיה בהצלחה!
חפשו אותי בטלגרם:
@CannabisAgronomist

pulpul
מנהל האתר

הודעה#124 » ש' דצמבר 17, 2016 6:31 pm

אם זה ייחורים ורק צמח אחד במגש כפול מראה את הבעיה אז הבעיה היא ברמת השורשים סביר להניח.
תוציא את העציץ תן לו שטיפה טובה במקלחת תן למים לרדת ותחבר חזרה למערכת.

אגרונום אני לא מזלזל בך חבל מאוד שהיחס הוא הפוך.
אתה אפילו לא באמת קורא את ההודעות שלי. לא כתבתי חבר שעבד איתה 5 מחזורים. אלא כתבתי 5 שנים של ניסיון שלי ושל חברים כלומר כמה עשרות מחזורים וכמה אלפי צמחים.
ובאמת אגרונום אבל כמה מאות צמחים של מריחואנה זה נקודה שעברתי בתחילת שנות ה2000.
אגרונום אנחנו לא חקלאים אנחנו אנשים שהתחביב שלהם לגדל מריחואנה. ואנחנו משתדלים בעיקר לנסות ולהתנסות ולשחק עם הצמח. אני יושב שהלוואי וחצי מהחקלאים שאתה עובד איתם היו פתוחים לנסיונות והתנסויות כמו שחברים כאן.

סמל אישי של המשתמש
אגרונום
מרכיב אוהלים ברוורס

הודעה#125 » ש' דצמבר 17, 2016 6:45 pm

אני לא מזלזל בך בכלל, מצטער אם זה הרושם שקיבלת. אם הייתי מזלזל כנראה שלא הייתי טורח להסביר לך דברים בצורה יותר מפורטת ומסובכת.
5 שנים, 5 מחזורים. אני לא חושב שיש להבדלה הזאת משמעות בסדרי גודל כ"כ קטנים. מה שניסיתי להעביר הוא שגידול בסדרי גודל כ"כ קטנים הוא אנקדוטלי.
והיה לנו דיבור על הנושא הזה בדיוק לפני כמה ימים.

חוץ מזה הטיעון שלי עדיין עומד. הצלחת לגדל במערכת כזו? סבבה. לא היתה לך שום צורה להשוות גידול במערכת שכזו למערכת אינטנסיבית כמו שאני עשיתי.
אתה צודק בעיניין שמרבית החקלאים שאני עובד איתם מעט בעייתיים בצורת המחשבה שלהם.
חפשו אותי בטלגרם:
@CannabisAgronomist

pulpul
מנהל האתר

הודעה#126 » ש' דצמבר 17, 2016 8:25 pm

אני בהחלט מסכים איתך שגידול בסדר קטן יכול ללמד אותנו מעט מאוד לגביי גידול בסדר גדול. אני חושב שזה עובד גם הפוך אבל בהחלט נראה לי הגיוני שאדם שהתנסה בגידול חקלאי בסדר גדול יוכל להקיש על זה כלפיי גידול בסדר קטן.
עדיין אני חושב שאפשר ללמוד מגידול בסדר קטן במיוחד אם אתה יסודי מתנסה בדברים ומנסה להבין את תוצאות ההתנסויות שלך. וכמובן קורה ומקשיב לדעות של אחרים.
אני מנסה הרבה דברים שאתה מציע אבל גם מנסה דברים אחרים שלפעמים נראים לי הזויים. רובם מתגלים הזויים... לא כולם...

סמל אישי של המשתמש
אגרונום
מרכיב אוהלים ברוורס

הודעה#127 » ש' דצמבר 17, 2016 8:35 pm

יש לך משהו ספציפי שחשבת שנשמע הזוי והתגלה כאפקטיבי?
איך הגעת למסקנה שהוא אפקטיבי?
חפשו אותי בטלגרם:
@CannabisAgronomist

Pure
מבין מה זה EC

הודעה#128 » ה' דצמבר 22, 2016 11:04 pm

פולפול אגרונום איזה דיונים פתחתם לי חשבתי תעזורו לי בבעיה לא תכנסו לדו שיח על משהו אחר ואותי תשאירו בצד מחר אני יעלה את התמונות של זאת עם הבעיה שלא כל כל השתנה מצבה אלה תמונות של ה- 6 ייחורים....
זן מאסטר קוש שנמצאות כרגע ביום ה45 של הפריחה (יש עוד 4 באוטופוט ועוד אחת בעציץ של 15 ליטר)מחר אני יעלה את התמונות של האחרות שיש
חייב לציין ולהגיד שכל פעם שכני נכנס לפורום אני לומד לה משהו חדש אחלה פורום שיש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פולפול אגרונום קיפי השושואיס בארני ועוד רבים וטובים מקווה להגיד לתוצאות וידע כמוכם :):):)
https://postimg.org/gallery/130t31jz6/
התמונות צולמו האוהל של הייחורים

pulpul
מנהל האתר

הודעה#129 » ו' דצמבר 23, 2016 12:08 am

דווקא עניתי לך בתחילת התגובה לאגרונום, כנראה לא שמת לב.
קח את העציץ הבעיתי למקלחת שטוף אותו טוב טוב עד שהמים מלמטה ייצאו שקופים תן לו לעמוד שעה שכל העודפים יתנקזו ואז תחבר חזרה למערכת

Pure
מבין מה זה EC

הודעה#130 » ו' דצמבר 23, 2016 12:29 am

פולפול אחי עשית את זה איך שאמרת לי לפני יומיים כבר ועדיין לא חזרו לעצמן חבללל ... נכון לעכשיו המיכל של האוטופוט רק עם דשני בסיס לקוקוס לפריחה של אדוונס a+b ביחד 2 מ״ל לליטר מים מהברז שעמדו 48 ש׳ בנוסף לקל מג מ״ל לליטר מים...
ועשיתי טעות נראה לי השפרצת ריסוס עלוותי פעם אחת פעמיים טעות קריטית..????
איך נראות לך הילדות הייחורים ביום שני הן מתחילות שבוע 7 מתי לקצור אחי הטוב שלי

חזור אל “יומני גידול”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים